Devas modern üretim tesisleri ile her türlü mimari engellere dünya çapında merdiven asansörü üretir, montajını yapar, servis eder ve modernleştirir. İhtiyaçlarınıza özel, gelişmiş ev asansör sistemleri ve engelli asansörleri için branşında uzman personellerimiz ile temasa geçin ve gerisini bize bırakın.
Eski Poz 924.010 “Kapalı tipi dikey kaldırma hareket engelli platform asansörü”
Yeni Poz 35.735.1100 “Kapalı tipi dikey kaldırma hareket engelli platform asansörü”
924.010 “Kapalı Tip Dikey Kaldırma Platformu Poz Açıklamaları:
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Engelli Platformları 2020 Yeni Poz Tanımları ve detay bilgilerini burada bulabilirsiniz. 924.010 ile başlayan poz numarası 35.735.1100 olarak değişmiştir. Yeni poz numarası ve detaylarını bulabileceğiniz tüm dokümanlar aşağıda sırası ile verilmiştir.

Poz No 924.010 (Yeni Poz No : 35.735.1100 )

924.010 “Kapalı Tip Dikey Kaldırma Platformu Poz Açıklamaları:
35.735.1100 kapalı tipi dikey kaldırma hareket engelli platform asansörü
35.735.1100 Pozu Detay Bilgileri
“Yapım ve montaj güvenlik kuralları için TS EN 81–41 standardına emniyet, boyutlar ve işlevsel çalışma ile ilgili kurallar için TS ISO 9386-1 standartlarına ve 2006/42/AT Makine Emniyet Yönetmeliğine uygun olarak üretilmiş, CE uygunluk işaretiyle piyasa arz edilmiş; İşletme gerilimi 220 ve ya 380 V, min. 315 kg taşıma kapasiteli ve yatay kesit boyutları min. 900 x 1400 ölçülerinde (genişlik x derinlik) (Kapılar, birbiri ile ilgili olarak 90°’de konumlandırıldığı durumlarda ölçü 1100 x 1400 mm’den, taşıma kapasitesi 385 kg’den az olmayacaktır.), 900 x 2000 mm (genişlik x yükseklik) ölçülerinde otomatik kapılı, maksimum 0.15 m/sn hıza sahip, iç ve dış yapısı çelik konstrüksiyondan yapılmış, emniyet frenli, aşırı hız düzenleyicili, emniyet somunlu, durdurma emniyet cihazlı, sonsuz vida sistemi ile çalışan, kalkış ve duruşlarda darbeleri önlemek için inverter sistemli, Braille alfabesine göre düzenlenmiş butonları olan, kaydırmaz malzemeden tabanlı, aydınlatmalı, platformun kata gelmesini sesli uyarı ile bildiren, elektrik kesintisi durumunda platformu manuel ve otomatik olarak kata getirme sistemi bulunan, yetkili bölümlerle interkom veya dâhili telefonla irtibatlı, koruyucu panelli, kumanda panosu, kumanda sistemleri, tahrik üniteleri, Elektrik İç Tesisleri ve Elektrik Tesislerinde Topraklamalar Yönetmeliklerine uygun ve kaçak akım korumalı olan Kapalı Tip Dikey Kaldırma Platformunun her nevi malzeme ve işçilik dahil yerine montajı ve işler halde teslimi. Not: Poz kapsamına iki adet durak kapısı dahildir.”

35.735.1100 kapalı tipi dikey kaldırma hareket engelli platform asansörü

Eski Poz 924.010 “Kapalı tipi dikey kaldırma hareket engelli platform asansörü” Yeni Poz 35.735.1100 “Kapalı tipi dikey kaldırma hareket engelli platform asansörü” 924.010 “Kapalı Tip Dikey Kaldırma Platformu Poz Açıklamaları:.

Tüm aracıları ve bunların oluşturduğu maliyetleri ortadan kaldırıyor ve size güncel teknoloji ile konforu en uygun fiyatlarla sağlıyoruz. Geniş ürün yelpazemiz ile yaşlı asansörü kapsamında Koltuk Asansörü ve Koltuklu merdiven asansörü, homelift, ev tipi villa asansörü ve ev tipi asansörler gibi üretimini yaptığımız tüm ürünlerimizi online satış mağazamız Evasansoru.com.tr adresinden ister nakit isterseniz taksitli alabilirsiniz.

35.735.1100 Kapalı tipi dikey kaldırma hareket engelli platform asansörü!

Mimari yapısı uygunsuz merdivenler için geliştirdiğimiz dış mekan merdiven asansörü uzmanı Devas asansör çözümleri alanında, ödüllü, uzman ve güvenilen bir isimdir. Uzun arge süreçleri sonunda tüm birimlerimiz ile işbirliği içerisinde geliştirilen, ev ve engelli merdiven asansörü; gelişmiş esnek tasarımı ile kullanımı rahattır.

Yüksek teknolojiye entegre olmuş uzman mühendis kadrosu ile geniş bir ürün yelpazesi sunarak yıllık 1.000 adetten fazla ev tipi asansör sistemleri ile üretim faaliyetine devam etmekte olan Devas Asansör TS EN 81-41 güvenlik standartları ile en rekabetçi marka olarak size uygun asansör çözümleri sunmaktadır.
Tüm fonksiyonlarını kontrol etmesini sağlayan güvenli ve kolay kullanılabilen kumanda paneli ile ev ve engelli asansör sistemleri daha konforlu. Engelli Asansörü nedir? Engelli asansörü nasıl yapılır? Engelli Asansörü nereden alınır? Engelli kişiler için tasarlansa da bebek arabalı küçük çocuklu aileler, hasta yaşlı veya yürüme zorluğu çeken bireyler ile geçici rahatsızlıkları olan ailelerin daha iyi bir yaşam sürmeleri için %92,7 yerlilik oranı ile Devas Engelli Asansör Sistemleri tarafından geliştirilip üretilen tekerlekli sandalyeler için uygun en iyi ve en modern engelli asansörüdür.