Devas Engelli Asansör sistemleri ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI ENGELLİ PLATFORMLARI POZ TANIMLARI detay bilgilerini burada bulabilirsiniz.
KATLANABİLİR DÜZ MERDİVEN TİPİ ENGELLİ PLATFORMU
35.735.1270 “924.070 “Katlanabilir Düz Merdiven Tipi Engelli Platformu Seyir Mesafe Farkı Poz Açıklamaları:
35.735.1270 Katlanabilir Düz Merdiven Tipi Engelli Platformu
924.070 Pozu Detay Bilgileri
Poz No 924.070 (Yeni Poz No : 35.735.1270)
Tanım : Katlanabilir Düz Merdiven Tipi Engelli Platformu Seyir Mesafe Farkı
Uzun Tanım : HAREKET ENGELLİ PLATFORM ASANSÖRLERİ: (ÖLÇÜ: AD.; İHZARAT % 80)KATLANABİLİR DÜZ MERDİVEN TİPİ ENGELLİ PLATFORMU SEYİR MESAFE FARKI: (ÖLÇÜ: AD.; İHZARAT % 80)
Birim : ADET
Pozun Tipi : Elektrik Tesisatı Pozu
Bulunduğu Kitap : Çevre ve Şehircilik Bakanlığı 2019 ve Sonrası
Seyir mesafe farkı (1 m.de bir)

35.735.1270 Katlanabilir Düz Merdiven Tipi Engelli Platformu seyir mesafe farkı

“ Yapım ve montaj güvenlik kuralları için TS EN 81–40 standardına, emniyet, boyutlar ve işlevsel çalışma ile ilgili kurallar için TS ISO 9386-2 standardıına ve 2006/42/AT Makine Emniyet Yönetmeliğine uygun olarak üretilmiş, CE uygunluk işaretiyle piyasa arz edilmiş; Platform malzemesi paslanmaz çelik, zemin malzemesi ise alüminyum ve yan swich panelleri plastik malzemeden, 800 x 1000 mm ölçülerinde, 225 kg taşıma kapasitesinde, hızı 0,07 m/s, anahtarlı, uzaktan kumanda cihazlı, acil stop butonlu, aşırı hız düzenleyicili, platform haretket halindeyken sesli ve ışıklı uyarısı veren, katlanır koltuklu, katlanabilir düz merdiven tipi engelli platformunun her cins malzeme ve işçilik dahil yerine montajı ve işler halde teslimi.”

924.070 Katlanabilir Düz Merdiven Tipi Engelli Platformu Seyir Mesafe Farkı

Eski Poz 924.070 “Katlanabilir Düz Merdiven Tipi Engelli Platformu” Yeni Poz 35.735.1270 “Katlanabilir düz merdiven tipi engelli platform asansörü” 924.070 “Katlanabilir Düz Merdiven Tipi Engelli Platformu Seyir Mesafe Farkı Poz Açıklamaları:

Tüm aracıları ve bunların oluşturduğu maliyetleri ortadan kaldırıyor ve size güncel teknoloji ile konforu en uygun fiyatlarla sağlıyoruz. Geniş ürün yelpazemiz ile yaşlı asansörü kapsamında Koltuk Asansörü ve Koltuklu merdiven asansörü, homelift, ev tipi villa asansörü ve ev tipi asansörler gibi üretimini yaptığımız tüm ürünlerimizi online satış mağazamız Evasansoru.com.tr adresinden ister nakit isterseniz taksitli alabilirsiniz.

35.735.1270 Katlanabilir Düz Merdiven Tipi Engelli Platformu Seyir Mesafe Farkı!

Mimari yapısı uygunsuz merdivenler için geliştirdiğimiz dış mekan merdiven asansörü uzmanı Devas asansör çözümleri alanında, ödüllü, uzman ve güvenilen bir isimdir. Uzun arge süreçleri sonunda tüm birimlerimiz ile işbirliği içerisinde geliştirilen, engelli merdiven asansörü; gelişmiş esnek tasarımı ile kullanımı rahattır.

Tüm fonksiyonlarını kontrol etmesini sağlayan güvenli ve kolay kullanılabilen kumanda paneli ile ev ve engelli asansör sistemleri daha konforlu. Engelli Asansörü nedir? Engelli asansörü nasıl yapılır? Engelli Asansörü nereden alınır? Engelli kişiler için tasarlansa da bebek arabalı küçük çocuklu aileler, hasta yaşlı veya yürüme zorluğu çeken bireyler ile geçici rahatsızlıkları olan ailelerin daha iyi bir yaşam sürmeleri için %92,7 yerlilik oranı ile Devas Engelli Asansör Sistemleri tarafından geliştirilip üretilen tekerlekli sandalyeler için uygun en iyi ve en modern engelli asansörüdür.