Devas Engelli Asansör sistemleri ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI ENGELLİ PLATFORMLARI POZ TANIMLARI detay bilgilerini burada bulabilirsiniz.
KAPALI TİPİ DİKEY KALDIRMA HAREKET ENGELLİ PLATFORM ASANSÖRÜ
35.735.1290 (924 090) “KAPALI TİPİ DİKEY KALDIRMA PLATFORMU İÇİN İLAVE DURAK KAPILARI Poz Açıklamaları:
35.735.1290 Kapalı tipi dikey kaldırma hareket engelli platform asansörü için ilave durak kapıları
35.735.1290 Pozu Detay Bilgileri
Poz No: 924.090 (Yeni Poz No : 35.735.1290)
Tanım: Kapalı tipi dikey kaldırma hareket engelli platform asansörü için ilave durak kapıları
Uzun Tanım: HAREKET ENGELLİ PLATFORM ASANSÖRLERİ: (ÖLÇÜ: AD.; İHZARAT % 80)KAPALI TİPİ DİKEY KALDIRMA PLATFORMU İÇİN İLAVE DURAK KAPILARI: (ÖLÇÜ: ADET.; İHZARAT % 80)
Birim: Adet
Pozun Tipi: Elektrik Tesisatı Pozu
Bulunduğu Kitap: Çevre ve Şehircilik Bakanlığı 2019 ve Sonrası
924.090 Pozu Tarifi, Yapım Şartları ve Ölçüsü
“ilave durak kapıları (ADET) ”

“ Yapım ve montaj güvenlik kuralları için TS EN 81–41 standardına emniyet, boyutlar ve işlevsel çalışma ile ilgili kurallar için TS ISO 9386-1 standartlarına ve 2006/42/AT Makine Emniyet Yönetmeliğine uygun olarak üretilmiş, CE uygunluk işaretiyle piyasa arz edilmiş; İşletme gerilimi 220 ve ya 380 V, min. 315 kg taşıma kapasiteli ve yatay kesit boyutları min. 900 x 1400 ölçülerinde (genişlik x derinlik) (Kapılar, birbiri ile ilgili olarak 90°’de konumlandırıldığı durumlarda ölçü 1100 x 1400 mm’den, taşıma kapasitesi 385 kg’den az olmayacaktır.), 900 x 2000 mm (genişlik x yükseklik) ölçülerinde otomatik kapılı, maksimum 0.15 m/sn hıza sahip, iç ve dış yapısı çelik konstrüksiyondan yapılmış, emniyet frenli, aşırı hız düzenleyicili, emniyet somunlu, durdurma emniyet cihazlı, sonsuz vida sistemi ile çalışan, kalkış ve duruşlarda darbeleri önlemek için inverter sistemli, Braille alfabesine göre düzenlenmiş butonları olan, kaydırmaz malzemeden tabanlı, aydınlatmalı, platformun kata gelmesini sesli uyarı ile bildiren, elektrik kesintisi durumunda platformu manuel ve otomatik olarak kata getirme sistemi bulunan, yetkili bölümlerle interkom veya dâhili telefonla irtibatlı, koruyucu panelli, kumanda panosu, kumanda sistemleri, tahrik üniteleri, Elektrik İç Tesisleri ve Elektrik Tesislerinde Topraklamalar Yönetmeliklerine uygun ve kaçak akım korumalı olan Kapalı Tip Dikey Kaldırma Platformunun her nevi malzeme ve işçilik dahil yerine montajı ve işler halde teslimi.
Not: Poz kapsamına iki adet durak kapısı dahildir.”

Türkiye’ de tek üreticisi olduğumuz Devas sonsuz vida imalat sonsuz vida imalat hattı ile ürettiğimiz güvenli sonsuz vidalı engelli asansörleri anti korozyona karşı polyester dış cephe fırın boya ile üretilmektedir. Uzman ekiplerimiz tarafından yapılan keşif hizmeti sonunda yapılarınıza en uygun asansörü modeli seçimi ile başlayan projeleriniz evleriniz için mükemmel asansörlere dönüşür. 6 metreden daha uzun bir seyir uzunluğu ile çalışan, Sonsuz Vidalı Kapalı Engelli Asansörü yelpazesi söz konusu olduğunda ürünlerimiz benzersizdir. Devas 35.735.1280 Kapalı tipi dikey kaldırma hareket engelli platform asansörü için ilave durak kapıları.

924.090 Kapalı tipi dikey kaldırma hareket engelli platform asansörü için ilave durak kapıları

Eski Poz 924.090 “Kapalı tipi dikey kaldırma hareket engelli platform asansörü için ilave durak kapıları” Yeni Poz 35.735.1290 “Kapalı tipi dikey kaldırma hareket engelli platform asansörü için ilave durak kapıları” 924.090 “Kapalı tipi dikey kaldırma hareket engelli platform asansörü için ilave durak kapıları Poz Açıklamaları:

Tüm aracıları ve bunların oluşturduğu maliyetleri ortadan kaldırıyor ve size güncel teknoloji ile konforu en uygun fiyatlarla sağlıyoruz. Geniş ürün yelpazemiz ile yaşlı asansörü kapsamında Koltuk Asansörü ve Koltuklu merdiven asansörü, homelift, ev tipi villa asansörü ve ev tipi asansörler gibi üretimini yaptığımız tüm ürünlerimizi online satış mağazamız Evasansoru.com.tr adresinden ister nakit isterseniz taksitli alabilirsiniz.

35.735.1290 Kapalı tipi dikey kaldırma hareket engelli platform asansörü Seyir Mesafe Farkı!

Mimari yapısı uygunsuz merdivenler için geliştirdiğimiz dış mekan merdiven asansörü uzmanı Devas asansör çözümleri alanında, ödüllü, uzman ve güvenilen bir isimdir. Uzun arge süreçleri sonunda tüm birimlerimiz ile işbirliği içerisinde geliştirilen, engelli merdiven asansörü; gelişmiş esnek tasarımı ile kullanımı rahattır.

Tüm fonksiyonlarını kontrol etmesini sağlayan güvenli ve kolay kullanılabilen kumanda paneli ile ev ve engelli asansör sistemleri daha konforlu. Engelli Asansörü nedir? Engelli asansörü nasıl yapılır? Engelli Asansörü nereden alınır? Engelli kişiler için tasarlansa da bebek arabalı küçük çocuklu aileler, hasta yaşlı veya yürüme zorluğu çeken bireyler ile geçici rahatsızlıkları olan ailelerin daha iyi bir yaşam sürmeleri için %92,7 yerlilik oranı ile Devas Engelli Asansör Sistemleri tarafından geliştirilip üretilen tekerlekli sandalyeler için uygun en iyi ve en modern engelli asansörüdür.