ENGELLİ ASANSÖRÜ

Devas engelli merdiven asansörü ADA PVAG uyumu ile lüks yatlar, yük ve yolcu taşıyan gemiler, deniz kenarlarında bulunan villa ve yalılar için uygundur.

Devas merdiven asansörleri dar merdiven yapıları için duvar askı aparatları ile duvara monte edilebilir ve minimum yer kaplar. Kıvrımlı merdiven asansörü yapılarınıza hiç bir değişiklik yapmadan kolayca uygulanır.

DORU PLATFORM ASANSÖRÜ

Şık plastik kaplaması, merdivenleriniz de yer kaplamayan özel tasarımı, akıllı yazılımı ile işlevselliğin ve kullanım kolaylığının karışımı Devas Merdiven Asansörü yaşam tarzınıza uyum sağlayan rakipsiz merdiven asansördür. 225 Kg minimum taşıma kapasite ve 7cm/sn ve 14cm/sn 2 farklı hız seçeneği, katlanabilir platform üzeri koltuğu gibi opsiyonel seçenekleri ile modern konforlu asansörlerdir.

DAHA FAZLASI İÇİN

ALYA MERDİVEN ASANSÖRÜ

Düz merdivenler için geliştirilmiş dış mekan kullanımına uygun hasta, yaşlı, yürüme zorluğu çeken ve merdiven inip çıkmakta zorlanan kişiler için tasarlanmıştır. Merdiven kenarı engelli asansörü modellerinden Alya 10 m ve üzeri seyir mesafesi söz konu olduğunda enerji beslemesini raylar üzerinden alan, çift ray teknolojisi ile hareket eden ve yoğun trafiği olan özel ve kamusal alanlarda kullanabileceğiniz mükemmel Platform tipi Merdiven Asansörü’dür.

DAHA FAZLASI İÇİN

YULA MERDİVEN ASANSÖRÜ

Düz ve kıvrımlı merdivenler için geliştirilen Yula manüel veya uzaktan kumanda üzerinden otomatik katlanabilen platformu katlandıktan sonra, merdivenler de yer kaplamaz. Hareket halinde iken açılır kapanır flaplar ve makine kenarlarında bulunan sensörler ile en ufak bir temas ta güvenlik sistemi otomatik olarak durdurur. Yük ve yolcu gemileri için ADA PVAG uyumlu ve AB standartlarında üretilir ve EN 81-40 sertifikalarına sahip olup Udem Adriatic onaylıdır.

DAHA FAZLASI İÇİN

EV ASANSÖRÜ

Kronik rahatsızlığı olan hasta veya merdiven inip çıkmakta zorlanan insanları güvenli bir şekilde yukarı ve aşağı indirip çıkarmaya ihtiyacınız varsa, Devas ev asansörü düşük enerji sarfiyatı bakım ve kurulum maliyetleri açısından en uygun çözümdür. Özelleştirilebilir tasarım seçenekleri ile ister platform ister kabinli ev asansörü modellerimiz tüm ihtiyaçlarınızı karşılar.

DAHA FAZLASI İÇİN

ENGELLİ ASANSÖRÜ

Mimari yapısı uygunsuz merdivenler için geliştirdiğimiz dış mekan kullanımına uygun engelli asansörü uzmanı Devas engelli erişebilirlik çözümleri alanında, ödüllü, uzman ve güvenilen bir isimdir. 6 metreden daha uzun bir seyir uzunluğu ile çalışan, sonsuz Vida tahrik sistemli kapalı engelli asansörü yelpazesi söz konusu olduğunda ürünlerimiz benzersizdir.

DAHA FAZLASI İÇİN

TÜP ASANSÖR

Devas TUBE ev asansörü proje aşamasında asansör kuyusu hariç tutulan yapılarda merdiven çıkmakta zorlanan bebekli aileler, yaşlı ve geçici kronik rahatsızlıkları olan bireyler ve hamile bayanlar için 15cm/sn hız ile çalışan kuyu dibi olmayan yapılarda uygulanır. Dubleks, tripleks ev ve villa gibi yapılar, ofis veya iş merkezleri, iş yeri dükkan ve apartman boşluklarına kolayca monte edilir.

DAHA FAZLASI İÇİN

KOLTUK ASANSÖRÜ

Koltuklu Merdiven asansörü kurulum esnasında tamamen bedeninize ve şeklinize göre ayarlanır. Bu yüzden tek yapmanız gereken kemerinizi bağlayıp, arkaya yaslanın, rahatlayın ve yolculuğunuzun keyfini çıkartın!.

DAHA FAZLASI İÇİN