EV ASANSÖRÜ

İnşasında asansör kuyusu ve kuyu dibi olmayan müstakil evler, teras katlar, showroom ve müzeler, kamusal alanlar, dublex ve triplex villa tipi yapılarda uygulanmak üzere tasarlanmış mükemmel asansördür. Ev Asansörü ruhsat gerektirmez ve iç mekan veya dış mekan kullanımına uygundur. Cam kaplamaları ile panoramik kabini her zaman aydınlık ve refah bir kullanım sağlar.

ŞİMDİ SATIN AL

HOMELİFT EV ASANSÖRÜ

Hasta yaşlı yürüme zorluğu çeken ve merdiven inip çıkmakta zorlanan kişiler için uygun asansör kuyusu ve ruhsat gerektirmeyen 15 cm/sn hız ile çalışan ekonomik kuyu dipsiz asansörlerdir.

Şık ve modern led aydınlatmalı tavanı ve buton takımını birleştiren PATENTLİ tasarımlarımız, yapılarınızın veya evlerinizin aksesuarları ile bütünlük sağlar. Halı veya ahşap kaplamalı tabanı ve keskin hatlar içermeyen, patentli kabin tasarımlarımız binlerce renk seçeneği evlerinizin dekorasyonuna uyum sağlar. Güvenlik, konfor ve verimlilik için tasarlanmış ev asansörü, evinizin dekorunu değiştirmeden minimum inşaat masrafı ile ısı kaybını önlemek için geliştirilen sandviç panel ve cam kaplamaları ile üretilir.

PANORAMİK EV ASANSÖRÜ

DEVAS & Panoramik ev tipi asansör sistemleri kullanım kolaylığı, pratik montajı ve yapılarınız için uygun maliyetleri ile gece gündüz kullanabilirsiniz.

Ev Tipi Asansör Teknolojileri

homelift ev asansörü

Dublex Ev Asansörü

Kendi Asansörünüzü Tasarlayın

Modüler üretim teknolojisi silim yapısı ve özelleştirilebilir tasarım seçenekleri ile şafttan kapılara, dış cephe kaplamalarından cam kaplamaları ve çatı renklerine ve hatta kabine kadar tam boy cam kapıları ile ev asansörünüzün nasıl görünmesini istediğinizi seçebilirsiniz.

villa asansörü

Villa Asansörü

Standart Özellikler

Farklı platform ve kabin ölçüleri ile her mekana özel tasarlanan hidrolik ve sonsuz vida tahrikli 150 Kg’dan 500 Kg’a ve 2 duraktan 16 durağa kadar çok geniş bir taşıma kapasitesine sahiptir.

Devas ev içi asansör, müstakil ev asansörü, ev tipi asansör, dublex ev asansörü, villa asansörü veya daha farklı isimler ile anılsa da hiç birisi  ruhsata tabii olmayıp makine dairesi gerektirmez,

Kuyu dipsiz asansör sistemleri

Normal asansör sistemleri her yıl sarı yeşil veya mavi etiket gibi muayene işlemlerine tabii olmalarına rağmen Devas Ev tipi asansör sistemleri veya müstakil ev asansörü muayeneye tabii değildir.

Muayene gerekmez

Devas ev asansörü iç mekan uygulamalarında kullanıldığı gibi ev içi asansör için yeterli alanı olmayan yapılarınız da polyester dış cephe boya sistemi ile dış mekan tipi bina dışı asansör uygulamalarına uygun üretilmektedir.

Bina dışından asansör

Makine emniyeti yönetmeliği 2006/42/AT ve TS EN 81-41 standartlarına uygun autocad formatında ev asansörü dwg ölçü veya pdf formatında buradan ulaşabilirsiniz.

Devas ev asansörü DWG

Gelişen teknoloji ile birlikte hidrolik sistemlerde Alman kalitesi ve teknolojisi Blain hidrolik valf blokları ile üretilen L karkas Hidrolik Asansör Sistemleri 2 yıl imalat ve 10 yıl yedek malzeme garantisi ile sunulur.

Hidrolik ev içi asansör

Devas Ev asansörü İstanbul bölge müdürlüğümüz, Ev Asansörü İzmir bölge, Ev Asansörü Ankara bölge, Ev Asansörü Antalya, Ev Asansörü Muğla ve Ev Asansörü Konya bölge faaliyet ve hizmetlerimiz vardır.

Devas asansör faaliyet bölgelerimiz

Ev Tipi Villa Asansörü

Şık ve modern hight glass led aydınlatmalı tavanı soft çizgileri kullanım kolaylığı pratik montajı ve minimum inşaat masrafı ile en ekonomik asansör modelidir.

Özel tasarımlarımız ile isteğe bağlı binlerce renk seçenekleri pvc, halı veya ahşap tabanı, hight glass led aydınlatmalı tavanı ve tümleşik brail alfabeli buton takımı ile cam kaplamaları yapılarınızın aksesuarlarına uyum sağlar.

DETAYLI BİLGİ
panoramik ev asansörü

“ev asansörü” “dublex ve triplex villa tipi asansör” “asansör kuyusu ve ruhsat gerektirmeyen villa asansörü” “kuyu dibsiz asansörler” “en ideal ev asansör modeli” “dublex ev asansörü” “ev tipi asansörler” “ev içi asansör” “homelift” “kuyu dipsiz homelift” “villa asansörü” “hidrolik kuyusuz asansör” “panoramik ev asansörü”

Google arama terimleri

“bina içi asansör” “villa asansörleri” “ev asansörleri” “dış mekan hidrolik ev asansörü” “ev asansör sistemleri” “ev içi engelli asansörü teknik özellikleri” “camlı ev asansörü modeli” “ev asansörü ölçüleri” “panoramik model ev asansörü” “ekonomik ev asansörleri” “ev asansörü ölçüleri nedir”

Google anahtar kelimeler

“müstakil ev asansörü” “dublex ev asansörü” “ev asansörleri” “müstakil ev asansörü fiyatları” “dublex daire asansörü” “kuyu dipsiz asansör” “panoramik tip ev asansörü” “ev tipi asansörler” “dış cephe ev asansörü” “ev içi hidrolik asansör” “dış mekan ev asansörü” “ev tipi asansör modellerimiz” “homelift tipi ev asansörü” “ev içi asansör modelleri”

Bizi Google de arayabilirisiniz

“kabinli villa asansörü” “ev içi uygulamalarına uygun en iyi devas ev asansörü” “triblex ve dubleks dairelere özel ev asansörü” “müstakil ev asansörü” “dubleks asansör” “panoramik ev asansörü çözümleri” “en küçük asansör sistemleri” “hidrolik ev asansörü” “ev asansörü uygulamaları” “dubleks ve tripleks villa tipi daire asansörü”

Google arama öbekleri

“yaşlı asansörü” “villa veya dublex ev asansörü nerelerde kullanılır?” “dış ortam ev asansörü” “panoramik ev asansörleri” “villa asansörlerimiz” “müstakil ev asansörleri” “villa asansörü fiyatları” “ev içi asansör fiyatları” “tek kişilik asansör fiyatları” “2 kişilik asansör fiyatları” “kabinli ev tipi asansör”

Bizi bu anahtar kelimeler ile arayabilirsiniz

“panoramik asansör” “hidrolik asansör modeli” “dışarıdan villa asansörü” “devas müstakil ev asansörü” “devas panoramik ev asansörü” “dubleks ev asansörleri fiyatları” “dubleks ev içi asansör fiyatlar” “dubleks daireler için asansör” “basit ev asansörü” “pratik ev asansörü” “Engelli asansörü ölçüleri nasıldır?”.

Anahtar kelimeler

Ev Asansörü ölçü boyut ve projelerini bulabileceğiniz DWG dosyasını buradan indirebilirsiniz.

Özel tasarımlarımız ve proje hizmetlerimiz kapsamında asansör ölçüleri ile ev asansörü ölçü, ev tipi asansör ölçüleri DWG formatında indirmek için tıklayınız. Müstakil ev asansör ölçüleri ölçü ve boyutları panoramik ev asansörü ölçü ve projeleri, Dublex daire için asansör ölçü ve tasarımlar.

devas ev tipi villa asansörü