Doru Merdiven Asansörü dönüşlü basamaklar için geliştirilmiş dubleks ve triplex daireler, müstakil evler, showroomlar, özel ve kamusal alanlar ile uçak erişim liftleri için uygundur. Dış mekan için epoksi boyalı alüminyum ray ile üretilir. Max tırmanma açısında 225 Kg taşıma kapasitesi ve standart 7cm/sn hız isteğe bağlı 14cm/sn 2 farklı hız seçeneği, katlanabilir platform üzeri koltuğu gibi opsiyonel seçenekleri ile modern platform asansörler. 10 m ve üzeri seyir mesafesi söz konusu olduğunda ray üzerindeki bakır baralardan aldığı 24 Vdc enerji ile yoğun trafiği olan alanlarda kullanabileceğiniz mükemmel merdiven asansörü’dür.

Mobil uygulaması ile android uyumlu cep telefonları üzerinden basit ve kullanışlı arayüz uygulaması asansörünüzün tüm parametrelerini değiştirip tüm hata ve arızaları görebilirsiniz. Sadece Devas Merdiven Asansörlerinde bulunan VSR akıllı ses asistanı ile tüm hareketlerini ve oluşan arıza ile hataları sesli anons eden özellikler ile donatılmıştır. Doru Merdiven Asansörü her iki tarafında bulunan otomatik açılıp kapanan güvenlik bariyerleri ve rampaları mevcuttur. Manüel ve otomatik açılıp katlanabilen platformun her iki tarafındaki güvenlik bariyerleri ve rampaları asansörün hareketi sırasında kilitlenir ve sadece asansör alt ve üst durak noktalarında iniş ve binişin yapılacağı taraf açılır.

  • merdiven kenarı engelli platform asansörü
  • yatay engelli asansörü

Devas & Hızlı ve kolay kurulum için modüler yapı ile tasarlanıp üretilen Engelli Merdiven Asansörü sizin ve ailenizin yıllarca keyifle kullanacağı güzel bir asansördür. Dış mekan engelli asansörü standartlarına uygun uçak erişim lifti Ada Pvag uyumu ile yat, gemi ve her türlü deniz taşıtlarında kullanılır.

Doru Merdiven Asansörü!

Projenizin büyüklüğü veya karmaşıklığı ne olursa olsun, bizimle yada iş ortaklarımızla her zaman güvenli taraftasınız tıpkı son 30 yıldır binlerce memnun müşteri de olduğu gibi. Tüm aracıları ve bunların oluşturduğu maliyetleri ortadan kaldırıyor ve size güncel teknoloji ile konforu en uygun fiyatlarla sağlıyoruz. Geniş ürün yelpazemiz ile yaşlı merdiven asansörü kapsamında Platform Asansörü online satış mağazamız Evasansoru.com.tr adresinden ister nakit isterseniz taksitli sahip olabilirsiniz.

3D teknolojisiyle tasarlanan platform asansörler!

Mimari yapısı uygunsuz merdivenler için geliştirdiğimiz dış mekan merdiven asansörü uzmanı Devas asansör çözümleri alanında, ödüllü, uzman ve güvenilen bir isimdir. Uzun arge süreçleri sonunda tüm birimlerimiz ile işbirliği içerisinde geliştirilen, engelli merdiven asansörü; gelişmiş esnek tasarımı ile kullanımı rahattır. Tüm fonksiyonlarını kontrol etmesini sağlayan güvenli ve kolay kullanılabilen kumanda paneli ile rahat ve konforludur.

Herhangi bir ev aleti kadar enerji tüketen Doru merdiven asansörü, invertör sürüş sistemi ile evsel enerji tüketiminizi azaltır ve karbon ayak izinizi düşürür. Ortaklarımız ve müşterilerimiz için yüksek konfor ve en üst düzeyde güvenlik ile üretilen merdiven asansörlerini en rekabetçi marka olarak sunmak için kararlıyız. Çok sayıda insanı güvenli ve hızlı bir şekilde ev içi veya bina dışı asansör sistemleri ile yukarı ve aşağı indirip çıkarmaya ihtiyacınız varsa, Platform tipi asansör enerji bakım ve kurulum maliyetleri açısından en ideal çözümdür.