KOLTUK ASANSÖRÜ

Koltuklu merdiven asansörü özellikle dönüşlü merdivenler için tasarlanmıştır.(Spiral merdivenler dahil) dar ve düz satıhlı rayları sayesinde diğer merdiven kullanıcılarına da rahat bir kullanım alanı sunar. Merdiven kenarı Koltuklu merdiven asansörü iç mekan ve dış mekan kullanımına uygundur.

ŞİMDİ SATIN AL

KOLTUKLU MERDİVEN ASANSÖRÜ

Koltuk asansörü sahip olduğu otomatik döner koltuk sistemi sayesinde kullanımı son derece kolaydır. Bu koltuk dar merdivenlere takılabilmesi için dizayn edilmiştir.

Handicare koltuklu merdiven asansörü çağdaş tasarımı ve kullanıcı için geliştirilen güvenlik önlemleri diğer markalara kıyasla daha fazladır. Koltuk 10 değişik çeşit ve renklerde ve ray ise 4 farklı renk seçeneğine sahiptir. Koltuk asansörü dönüşlü merdivenler için işlevsellik ve konfor açısından ray ile sandalyenin bir aradaki mükemmel tasarımını sunar..

koltuklu merdiven asansörü

KOLTUK ASANSÖRÜ

DEVAS & Merdiven tipi koltuk asansörü sistemleri 2 adet 350 watt motor kullanılmakta ve taşıma kapasitesi bu sayede 125 kg ile 250 kg arasında tırmanma açısına göre değişmektedir.

Merdiven Tipi Asansör Teknolojileri

koltuk tipi merdiven asansörü

Dönüşlü Koltuk Asansörü

Neden Bizi seçmelisiniz

Çift ray sistemi ile üretilen modellere göre Freecurve merdiven asansörleri daha kalın ray sistemi ile güvenli ve daha az yer kaplamasıdır. Köşeli ve spiral merdiven yapıları için en iyi çözüm H2000 merdiven koltuk asansörüdür. Joystick  hem kumanda hem de bir anahtar gibi çalışır, ufak bir dokunuşla merdiven de istenilen yöne iniş yada çıkış hareketi sağlar.

Koltuk Asansörü

Hayatınızı Kolaylaştıran özellikler

Koltuklu merdiven asansörü yolculuk esnasında otomatik olarak kendi etrafında dönebilir ve koltuk varış noktasına geldiğinde dönerek merdivenden uzaklaşır ve kullanıcıyı güvenli alanda bırakır.

Yaşlı merdiven asansörü, Engelli merdiven asansörü sahibinden, Apartman ıcı merdiven Asansörü, Merdiven Asansörü fiyat listesi, Merdiven Asansörü kaç lira, Merdiven tipi Engelli Asansörü Fiyatları, Seyyar asansör fiyatları

Merdiven asansör sistemleri

Apartman engelli asansörü, Engelli asansörü Ankara, Kayseri Engelli asansörü, Raylı asansör sistemi, Merdiven Asansörü fiyatı, Engelli asansörü İstanbul, Engelli asansörü İzmir, Ev içi yürüyen merdiven

Koltuk Asansörü

Devas koltuk asansörü İstanbul bölge müdürlüğümüz, Engelli Asansörü İzmir bölge, Engelli Asansörü Ankara bölge, Engelli Asansörü Antalya, Engelli Asansörü Muğla ve Engelli Asansörü Konya bölge faaliyet ve hizmetlerimiz vardır.

Devas asansör faaliyet bölgelerimiz

Yaşlı Merdiven Asansörü

Oturma alanı geniştir. Katlanabilme özelliği ile merdivenlerin diğer kullanıcılar tarafından rahat kullanılmasını sağlar.

Güçlü ve basit dizaynı sayesinde, erişilebilirliğin gerekliliklerine uygun olarak, ergonomik bir koltuğun tüm standartlarını karşılamaktadır. Yanmaya karşı dayanıklı, su geçirmez, kolay temizlenen bir kumaş kullanılmıştır.

yaşlı merdiven asansörü
DETAYLI BİLGİ
devas yaşlı asansörü

“ev asansörü” “dublex ve triplex villa tipi asansör” “asansör kuyusu ve ruhsat gerektirmeyen villa asansörü” “kuyu dibsiz asansörler” “en ideal ev asansör modeli” “dublex ev asansörü” “ev tipi asansörler” “ev içi asansör” “homelift” “kuyu dipsiz homelift” “villa asansörü” “hidrolik kuyusuz asansör” “panoramik ev asansörü”

Google arama terimleri

“bina içi asansör” “villa asansörleri” “ev asansörleri” “dış mekan hidrolik ev asansörü” “ev asansör sistemleri” “ev içi engelli asansörü teknik özellikleri” “camlı ev asansörü modeli” “ev asansörü ölçüleri” “panoramik model ev asansörü” “ekonomik ev asansörleri” “ev asansörü ölçüleri nedir”

Google anahtar kelimeler

“müstakil ev asansörü” “dublex ev asansörü” “ev asansörleri” “müstakil ev asansörü fiyatları” “dublex daire asansörü” “kuyu dipsiz asansör” “panoramik tip ev asansörü” “ev tipi asansörler” “dış cephe ev asansörü” “ev içi hidrolik asansör” “dış mekan ev asansörü” “ev tipi asansör modellerimiz” “homelift tipi ev asansörü” “ev içi asansör modelleri”

Bizi Google de arayabilirisiniz

“kabinli villa asansörü” “ev içi uygulamalarına uygun en iyi devas ev asansörü”  “triblex ve dubleks dairelere özel ev asansörü”  “müstakil ev asansörü”  “dubleks asansör”  “panoramik ev asansörü çözümleri”  “en küçük asansör sistemleri”  “hidrolik ev asansörü”  “ev asansörü uygulamaları”  “dubleks ve tripleks villa tipi daire asansörü”

Google arama öbekleri

“yaşlı asansörü” “villa veya dublex ev asansörü nerelerde kullanılır?” “dış ortam ev asansörü” “panoramik ev asansörleri” “villa asansörlerimiz” “müstakil ev asansörleri” “villa asansörü fiyatları” “ev içi asansör fiyatları” “tek kişilik asansör fiyatları” “2 kişilik asansör fiyatları”

Bizi bu anahtar kelimeler ile arayabilirsiniz

“panoramik asansör” “hidrolik asansör modeli” “dışarıdan villa asansörü” “devas müstakil ev asansörü” “devas panoramik ev asansörü” “dubleks ev asansörleri fiyatları” “dubleks ev içi asansör fiyatlar” “dubleks daireler için asansör” “basit ev asansörü” “pratik ev asansörü”.

Anahtar kelimeler