Devas hidrolik engelli asansörü İnşaat aşamasında yada projesinde asansör kuyusu ve kuyu dibi olmayan müstakil evler, teras katlar, showroom ve müzeler, kamusal alanlar, dublex ve triplex villa tipi yapılarda uygulanmak üzere tasarlanmış mükemmel asansördür. Kapalı tip engelli asansörü ruhsat gerektirmez. İç mekan ve dış cephe engelli asansör uygulamaları için uygundur.

Outdoor konseptinde en iyi dış mekan çözümünü sunmak için anti korozyona karşı korumalı, IP67 kilit sistemi ile donatılmıştır. Zor iklim koşulları için -40 ° ile +45 ° C sıcaklık toleransına dayanıklı, güvenli hidrolik teknolojisi ve kendinden destekli hazır konstrüksiyon şaft sistemi ile üretilir. Modern mimariye uygun cam yada sandwich panel kullanmayı mümkün kılan akıllı sistemler kullanılarak imal edilmiştir.

  • hidrolik engelli asansörü istanbul
  • Devas Engelli Asansörü

Sonradan asansör uygulaması yapılacak konut ve daireler için asansör kuyu tabanı kesilmesi ve inşaat işleri gerektirmez. Modüler ince shaft sistemi ile üretilen hidrolik engelli asansörü 10 cm platform kalınlığı ile kuyu dibi gerekmez.

Devas engelli erişim sistemleri, kurulum ve devreye alma işlemini, kullandığımız ileri teknolojiler ve yılların deneyimi sayesinde profesyonel ekiplerimizle kolayca, verimli, karışıklık olmadan, yapılarınıza uygun yapıyoruz.

Hidrolik Engelli Asansörü

Çeşitli renkler, yuvarlak keskin olmayan yapısı, DMP sessiz hidrolik ünite ile optimum kalkış ve duruş konforu, Hydrolift yedinci nesil kuyusuz dış mekan Devas engelli asansörleri beklentilerinizi karşılar.

Kuyusuz ve hidrolik engelli asansörü yüksek kaliteli malzemelerden imal edilmektedir. Tüm yüzeyler paslanmaya maruz kalmaması için polyester boya ile yapılmıştır. Yüksek hassasiyetli yapımı ve güzel sunumu, projenizin mükemmelliğini tamamlar. ISO ve CE sertifikası ile yeni getirilen Avrupa Direktifleri TS EN 8141’e sahiptir. Ip68 bobinli kapı kilitleri, Solid State motor sürücü ve yük sensörü de ayrı bir seçenek olarak kullanılabilir.